ALO TARIM Haber Portalınız

A+ A A-

NİSAN AYI ATAMASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Nisan ayı ataması için çok önemli açıklama

Nisan ayında öğretmen ataması ile ilgili söylentiler, tahminler, duyumlar bitmek bilmiyor fakat atamalarla ilgili belki de son günlerin en önemli açıklaması geldi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı'nın olası Nisan ayı öğretmen atamaları ile ilgili görsel ve yazılı medyada onlarca bilgi paylaşımında bulunuluyor. Özellikle sosyal medya kanalları ile atama bekleyen öğretmenlere verilen haberler zihinleri oldukça bulandırıyor.

''Nisan ayında öğretmen ataması olacak mı?'' sorusu en çok merak edilen sorulardan bir tanesi. Eğitim camiası, yetkililer ve genel olarak düşünce Nisan ayı veya seçim öncesinde öğretmen ataması olacağı yönünde. Peki ''Nisan ayında atama olursa kaç bin öğretmen atanacak?'' Bu soru da oldukça merak edilen konulardan bir tanesi...

Hal böyle iken Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı, Sabah gazetesi yazarı ve A Haber ekranlarında ''Bize Sorun'' programının moderatörü ve ayrıca Ak Parti ile bakanlık yetkililerine yakın olduğu bilinen Faruk Erdem'den çok çarpıcı açıklamalar geldi. Erdem, MEB'den üst düzey bir yetkili ile görüştüğünü ve öğretmen atamaları konusunda Mart ayının önem teşkil ettiğini açıkladı.

Gazeteci Faruk Erdem, resmi twitter adresinden yaptığı açıklamada MEB'den üst düzey bir yetkili ile uzun bir görüşme yaptığını ve detayları hafta sonu açıklayacağını belirtti. Erdem, herkesin sesi olduklarını ve ayrım yapmadan bu süreci geçireceklerini de ekledi.

Faruk Erdem'in açıklamaları şu şekilde:

‘’MEB'deki yetkili suanki durumu, sureci ve olabilecek gelismeleri anlatti.Uzun bir konusma kismen olumlu.Hepsini paylasacagm.Mart ayi onemli

Herkesin sesi olup talebini duyurmaya calisiyoruz.Elimizden geldigince ayrim yapmadan buna devam edecegiz.İyi aksamlar

MEB'den cok onemli bir yetkiliyle gorustum.Atama ve kadro surecini haftasonu ahaber de detayli anlatacagim’’dedi.

 

LİSELİLERE PARASAL DESTEK


 

 

Son Düzenlenme

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Tüm hakları saklıdır. © 2014