ALO TARIM Haber Portalınız

A+ A A-

DÜZCE'DE TARIM VE İNSAN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI Özel

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Düzce’de Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı.

Tarımla ilgili duyarlılığı geliştirmek ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel ilgiyi artırarak tarımla sanatı fotoğraf karelerinde buluşturmak amacıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının düzenlediği 6.Tarım ve İnsan konulu fotoğraf sergisinin açılışı, İl Müdürlüğümüzün organizasyonunda 17 Mart 2015 tarihinde Düzce Krempark Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Açılışını Vali Yardımcısı Sayın Salih Karabulut’un yaptığı fotoğraf sergisine, Vali Yardımcıları Hasan Bağcı ve Hasan Ruhi Yaylacı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Harun Kabaoğlu, Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca, Jandarma Yarbay Ersen Çetin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erkin Avcı, Denizbank Müdürü Yavuz Ergün, Kurum Müdürleri, Basın Mensupları ve davetliler katıldı.

Vali Yardımcısı Salih Karabulut konuşmasında ‘’tarımın önemini vurgulayarak, tarımın olmazsa olmaz bir sektör olduğunu, yemeden içmeden hayatın devam ettirilmesinin mümkün olmadığını belirterek, bu güzel ve anlamlı sergiyi organize edenlere, emeği geçenlere başta sayın İl Müdürümüz olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Harun Kabaoğlu ise “Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızca geleneksel hale getirilen bu organizasyonla ”Tarım ve İnsan” konulu fotoğraf yarışması düzenlenmektedir. Yarışma sonunda ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan eserler Türkiye’nin her ilinde sergilenmektedir. Bizde bugün açılışını yapacağımız ve üç gün boyunca açık kalacak sergimizde 60 adet fotoğraf sergilenecek olup, tüm halkımızı sergiye davet ediyorum.” dedi.

 

 

 

Son Düzenlenme

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Tüm hakları saklıdır. © 2014