ALO TARIM Haber Portalınız

A+ A A-

III. ULUSLARARASI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI Özel

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

III. ULUSLARARASI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI

III. ULUSLARARASI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI

Sözen Organizasyon tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan “Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı” 2 Aralık 2017’de Haliç Kongre Merkezi’nde, gastronomi sektörünün dünyaca ünlü yıldızlarını “Ürün”ü konuşmak üzere bir araya getiriyor.

Bu yıl “ürün” teması ile 2 Aralık’ta gerçekleşecek olan Gastromasa Konferansı; otel, restoran profesyonellerini, yatırımcıları, yöneticileri, gastronomi profesyonellerini ve yerli-yabancı şefleri ortak bir platformda buluşturmak, Türkiye’de gastronominin gelişimine katkı sağlamak, Türk mutfak kültürünü dünyaya tanıtmak, dünya gastronomisini Türk gastronomisiyle buluşturarak bir sinerji yaratmak, Türkiye’nin önemli turizm ve gastronomi destinasyonları arasında yer almak amacıyla yeniden tüm gözleri İstanbul’a çevirmeye hazırlanıyor.

Dünyanın en iyi 10 gastronomi konferansı arasında gösterilen Gastromasa’ya

bu sene dünyaca ünlü 19 yabancı şef ve 40 yabancı basın davet edildi. Toplamda 1.500 kişinin izlemesi hedeflenen konferansın bu seneki teması ise “ürün” olacak. Konferansın konuk şehri ise, UNESCO tarafından dünyanın ‘Yaratıcı Şehirler’ ağına eklenen, Türkiye’nin gastronomi başkenti Gaziantep!

Konferansta, dünyanın en iyi şefleri kendi bölgelerinin özel ürünlerini kullanarak sahnede workshop etkinliği gerçekleştirecek. Etkinliğin bir diğer ilgi çekici içeriği ise Chef Chat olacak. Türkiye’nin en önemli gastronomi firmaları özel tadım etkinlikleri gerçekleştirerek konferansa renk katacak.

Hazırlıkları son hızla devam eden Gastromasa Konferansı’nın tarihini siz de şimdiden ajandalarınıza not edin. 

Son Düzenlenme

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Tüm hakları saklıdır. © 2014