ALO TARIM Haber Portalınız

A+ A A-

KUZU ÇEVİRME KEBABI YAPARKEN BAKIN BAŞLARINA NE GELDİ ! Özel

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

KUZU ÇEVİRME KEBABI YAPARKEN BAKIN BAŞLARINA NE GELDİ !

KUZU ÇEVİRME KEBABI YAPARKEN BAKIN BAŞLARINA NE GELDİ !

KUZU ÇEVİRME KEBABI YAPARKEN BAKIN BAŞLARINA NE GELDİ !

Kuzu çevirirken baskın yediler, yalın ayak kaçtılar.

Giresun’un Yağlıdere ilçesi kırsalında 3 PKK’lı terörist, çaldıkları kuzu etini arazide ateş yakıp pişirirken Jandarma Özel Operasyon (JÖPER) timlerince baskına uğradı. Çıkan çatışmada örgütün sözde Giresun grup sorumlusu “Çiyager” kod adlı Serdar Bekmez adlı terörist öldürülürken, diğerleri kaçtı.

Baskında sisli havayı fırsat bilen iki PKK’lı teröristin, ayakkabılarını bile giyemeden çanta ve mühimmatlarını da gerilerinde bırakarak ormanlık alana doğru kaçtıkları belirtildi.

Aranan teröristler listesindeki gri kategoride yer alan ve başına 300 bin lira ödül konulan Bekmez’in öldürüldüğü çatışmadan yalın ayak kaçan teröristleri yakalamak için operasyonlar sürüyor.

Zırhlı araçların da konuşlandırıldığı kırsal alanda güvenlik güçleri, eylem yapmak için Karadeniz kırsalına gönderilen PKK’lı terörist grubun, kış üstlenmesini de yine bölgede yapmayı planladığı, bu nedenle yayla evlerinden erzak ve yaşam malzemesi çalabileceklerini göz önünde bulundurarak, alınan önlemleri yoğunlaştırdı. Güvenlik güçleri Gümüşhane, Trabzon, Giresun, Ordu, Tokat ve Sivasta teyakkuza geçerek, bölgede az sayıda olan PKK’lı teröristlerin kış üstlenmelerini önlemek için yayla evlerini de sıkı takibe aldı.

Son Düzenlenme

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Tüm hakları saklıdır. © 2014